Baner oferta kalendarze

Kalendarze Oferta

Szanowni Państwo

Wrzesień to doskonały moment na druk kalendarzy na przyszły rok, w związku z tym już dziś przedstawiamy Państwu ofertę naszej drukarni. Oferowane przez nas kalendarze reklamowe, to wyśmienity pomysł na reklamę Twojej firmy i nie tylko. Niemal w każdym biurze można znaleźć kalendarz trójdzielny. Wyobraź sobie, że Twój klient wiesza kalendarz z reklamą Twojej firmy, stawia na biurku lub chowa do portfela. Dzięki temu zyskujesz całoroczną reklamę, płacąc tylko raz. Co więcej Twoja reklama, twój przekaz trafi również do kontrahentów Twojego klienta.Kalendarze wiszące trójdzielne
W naszej ofercie znajdą Państwo  kalendarz o wymiarach:

• 895 mm x 305 mm (czterodzielny)
• 870 mm x 360 mm
• 770 mm x 305 mm
• 560 mm x 305 mm
kelendarium wraz ze zdjęciem lub znakiem firmowym.

•  Pod zdjęciem logo i dane o firmie.
•  Zdjęcie do wyboru z naszych zasobów, ewentualnie wykonane na zamówienie lub dostarczone przez zleceniodawcę.
•  Zdjęcie, rysunek, logo - tzw. główka kalendarza jest laminowana.
•  miesiące poprzedni, obecny i następny na oddzielnej karcie.
•  dodatkowo istnieje możliwość uszlachetnienia „główki” kalendarza punktowym lakierem UV.
   
                                

Kalendarze stojące tygodniowe
Zawierają 53 kartki (100 mm x 135 mm) jednostronnie zadrukowane w dwóch kolorach, czyli jedna karta na każdy tydzień. W kalendarium zaznaczono: kolejność tygodni w roku, ilość dni od początku roku i do końca roku,  znaki  zodiaku,  imieniny,  święta  państwowe i kościelne oraz zmiany czasu. Wygodne i praktyczne, zawierają również miejsce  na  notatki.  Kartki  kalendarza  łączone  są z podstawą metalową spiralą.

Proponujemy dwa rodzaje kalendarzy tygodniowych:
•  szeroki - podstawa 185 mm x 155 mm oraz,
•  wąski - podstawka 110 mm x 180 mm                       

                               

Kalendarze stojące trójdzielne
podstawka    wykonana    z    kartonu,    wielokolorowa,o wymiarach 110 mm x 200 mm. Przejrzyste dwukolorowe kalendarium - 12 kartek, na jednej stronie trzy miesiące (poprzedni, bieżący i następny). Na pierwszej stronie podstawki  proponujemy  umieścić  logo,  nazwę  i  dane o firmie, na drugiej stronie podstawki - reklamę, która działa cały rok. Oferujemy także kalendarze trójdzielne poziome. Są one niższe od tradycyjnych, zawierają również 12 kartek. Po prawej stronie kalendarium - miejsce na dane o firmie. Na drugiej stronie podstawki miejsce na ofrtę.


Kalendarze jednoplanszowe
W swojej ofercie posiadamy również kalendarze wiszące jednoplanszowe, jest to jeden z najtańszych rodzajów kalendarzy oferowanych na rynku, a zarazem posiadający dosyć dużą powierzchnię przeznaczoną na nadruk firmowy. Wykonujemy nadruki jednostronne - dwunastomiesięczne oraz dwustronne z kalendarium 6 miesięcznym na każdą ze stron.